Hakkımızda

2007 yılından bugüne Şanlıurfa’da hizmet veren Can Spor Okulları, sporun beden ve ruh sağlığı gelişiminde, sosyal yeteneklerin kazandırılmasın da anahtar rol oynadığı bilinciyle sportif anlamda önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Can Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Can Spor Okulları olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan Spor Okulumuz ve kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Bu planlama dahilinde amacımız; sporcularımıza Spor sevgisini hissettirmek, Sporcu ruhunu ve prensiplerini sporun her dalına yayarak yetenekli ve spor ahlakı olan bireyler yetiştirmek olmaktadır.

Tüm genç sporcu adaylarını, Can Spor Okulları farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.