Hakkımızda

Biz Kimiz, Neler Yaparız

01Hakkımızda

Can Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Can Spor Okulları olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan Spor Okulumuz ve kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Bu planlama dahilinde amacımız; sporcularımıza Spor sevgisini hissettirmek, Sporcu ruhunu ve prensiplerini sporun her dalına yayarak yetenekli ve spor ahlakı olan bireyler yetiştirmek olmaktadır.

Tüm genç sporcu adaylarını, Can Spor Okulları farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

02Temel İlkelerimiz

GÜVENLİ ORTAM
En değerli varlıklarımız bize emanet. Can Spor Okulları olarak çocuklarımız için okullarımızda gerekli olan en güvenilir ortamı sağlamak için çalışıyor. Eğitmenlerinden, tesislere ve ulaşım dahil her aşamada güvenli bir ortam sağlamak için çabalıyoruz ve gereken her şartı uyguluyoruz.

DÜRÜSTLÜK VE ŞEFFAFLIK
Gençlerimize sportif faaliyetlerin yanı sıra hayat boyu uygulayabilecekleri gerçek ve önemli dersler sunmaktan yanayız. Eğitimlerimizde gençlerimize doğruluktan ayrılmamayı ve dürüst olmayı hayatlarının en temel ilkesi haline getirmeleri için özen gösteriyoruz.

KALİTE
Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin ve ailelerinin en kıymetlileri, Onlar için yapmayı düşündüğümüz her aktivite de “en iyi nasıl yapabiliriz?” diye düşünüyoruz. “Kalite” bizim en önem verdiğimiz ilkelerimizden birtanesi.

SORUMLULUK
Yaptığımız her aktivitede ailelerimizden çocuklarımızın sorumluluklarını üstleniyoruz ve bunun öneminin farkındayız. Çünkü yaptığımız aktiviteler; bulunduğumuz ortamlar, eğitmenler çocuklarımızın kişilik gelişimlerinde etkili oluyor. Bu nedenle eğitim programlarımızda kaliteden ödün vermiyoruz.

DİSİPLİN
Disiplin, bireye kazandırılan alışkanlıklar yoluyla onu, kendisi ve çevresi ile uyumlu yaşamaya hazırlama sürecidir. Başarının disiplinli ve planlı bir eğitim sonucu elde edileceğini biliyoruz. Disiplin, bizim asla vazgeçemeyeceğimiz en temel ilkelerimiz arasında bu yüzden yer alıyor.

GELİŞİME AÇIKLIK
Dünya gittikçe değişiyor,insanlar kendilerini geliştiriyor. Bizlerde her aktivitede yepyeni programlar ekleyerek çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimlerini desteklemeye çalışıyoruz.

brans_cso